سوالات متداول

از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید.
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.
روشهای سنتی ساخت سیلوی ذخیره غات و انبارهای اینگونه مواد مدتهاست در کشورهای توسعه یافته منسوخ گردیده و بمنظورحفظ کیفیت و جلوگیری از هدررفت، افزایش بهره وری و حفظ ارزش غذایی منابع ذخیره شده از تکنولوژی و مکانیزم های مدرن بهره گرفته شده است که همچنان در حال توسعه و پیشرفت می باشد. صنعت سیلو سازی با روشهای مدرن در کشور ایران نوپا ، جوان و در تاش برای همراهی با تکنولوژی روز دنیا است. شرکت بین المللی پارس‌ترک‌سیلو‌(PTSILO‌)درسال۲۰۰۹ با هدف توليد و راه اندازى سیلو های فلزی و تجهيزات مرتبط در ایران، با خرید دانش فنی از یک شرکت اروپایی صاحب تکنولوژی شروع به فعالیت نموده است . سايت مركزى شرکت پارس ترک سیلو با مساحت پنجاه هزار مترمربع شامل سالن توليد، دفاتر اداری ، واحد فنى مهندسى و طراحى, كنترل يكفيت ، انبار مواد اوليه و خدمات پس از فروش در بزرگراه كرج- قزوين راه اندازى و مشغول توليد مى باشد. ضمن اينكه واحد تحقیق و توسعه اين شركت در کشور اسپانیا با هدف تحقيق و ارائه روزآمدترين راهکارهای ذخیره سازی انواع غات ، مواد اوليه استراتژ كي ، سیستم های ذخیره سازی آب ، مخازن آبزی پروری ، تجهیزات نقل و انتقال، تخلیه و بارگیری مواد در بنادر، راه اندازى و در حال فعالیت مى باشد. کارخانجات پارس ترک سیلو با برخورداری از ماشین آلات مدرن و پیشرفته اروپایی ضمن رعایت استاندارد های بین المللی ، محصولات و تولیدات خود را با الگوى مزیت رقابتی قیمت ، کیفیت و خدمات پس از فروش به بازارهای داخلى و خارجی عرضه می نماید. این شرکت با تولید انواع سیلوهای فلزی غات و تجهيزات مرتبط ، سیستم های انتقال مواد از جمله الواتورهای قاشقی ، کانوایر های زنجیری و نوار نقاله ها ، تجهیزات فرآوری غات و سیستم تهویه و هوادهی سیلو ها ، تجهیزات انتقال مواد در اسکله و بنادر ، سیستم های ذخیره سازی آب و انواع دستگاههاى خشک کن ، دستگاه های بوجاری و پیش بوجاری ، به عنوان طراح و بزرگترین تولید کننده در ایران و منطقه شناخته می شود . گروه شركتهاى پارس ترك سيلو با استقرار دفتر مركزى در تهران ، آمادگى خود را جهت ارائه مشاوره و هماهنگى جهت بازدید از خط تولید ۹ پروژه های اجرا شده در داخل و خارج از کشور براى عموم علاقمندان وفعالين و سرمايه گذاران محترم در زمينه هاى مشترك اعام و دعوت می‌نمايد از توليدات ، محصولات و کارخانحات پارس ترک سیلو دیدن فرمایید.

روشهای سنتی ساخت سیلوی ذخیره غلات و انبارهای اینگونه مواد، مدتهاست در کشورهای توسعه یافته منسوخ گردیده و به منظورحفظ کیفیت و جلوگیری از هدررفت، افزایش بهره وری و حفظ ارزش غذایی منابع ذخیره شده از تکنولوژی و مکانیزم های مدرن بهره گرفته شده است که همچنان در حال توسعه و پیشرفت می باشد.

صنعت سیلوسازی با روشهای مدرن در ایران نوپا، جوان و در تلاش برای همراهی با تکنولوژی روز دنیا است. شرکت بین المللی پارس‌ترک‌سیلو‌ (PTSILO‌) درسال ۲۰۰۹ با هدف توليد و راه اندازى سیلوهای فلزی و تجهيزات مرتبط در ایران، با خرید دانش فنی از یک شرکت اروپایی صاحب تکنولوژی شروع به فعالیت نموده است. سايت مركزى شرکت پارس ترک سیلو با مساحت پنجاه هزار مترمربع شامل سالن توليد، دفاتر اداری، واحد فنى مهندسى و طراحى، كنترل کیفيت، انبار مواد اوليه و خدمات پس از فروش در بزرگراه كرج-قزوين راه اندازى و مشغول توليد مى باشد. ضمن اينكه واحد تحقیق و توسعه اين شركت در کشور اسپانیا با هدف تحقيق و ارائه روزآمدترين راهکارهای ذخیره سازی انواع غلات، مواد اوليه استراتژیكي، سیستم های ذخیره سازی آب، مخازن آبزی پروری، تجهیزات نقل و انتقال، تخلیه و بارگیری مواد در بنادر، راه اندازى و در حال فعالیت مى باشد.

کارخانجات پارس ترک سیلو با برخورداری از ماشین آلات مدرن و پیشرفته اروپایی ضمن رعایت استانداردهای بین المللی، محصولات و تولیدات خود را با الگوى مزیت رقابتی قیمت، کیفیت و خدمات پس از فروش به بازارهای داخلى و خارجی عرضه می نماید. این شرکت با تولید انواع سیلوهای فلزی غلات و تجهيزات مرتبط، سیستم های انتقال مواد از جمله الواتورهای قاشقی، کانوایرهای زنجیری و نوار نقاله ها، تجهیزات فرآوری غلات و سیستم تهویه و هوادهی سیلوها، تجهیزات انتقال مواد در اسکله و بنادر، سیستم های ذخیره سازی آب و انواع دستگاههاى خشک کن، دستگاه های بوجاری و پیش بوجاری، به عنوان طراح و بزرگترین تولید کننده در ایران و منطقه شناخته می شود.

گروه شركتهاى پارس ترك سيلو با استقرار دفتر مركزى در تهران، آمادگى خود را جهت ارائه مشاوره و هماهنگى جهت بازدید از خط تولید ۹ پروژه های اجرا شده در داخل و خارج از کشور براى عموم علاقمندان و فعالين و سرمايه گذاران محترم در زمينه هاى مشترك اعلام و دعوت می‌نمايد از توليدات، محصولات و کارخانجات پارس ترک سیلو دیدن فرمایید.

کارخانجات پارس ترک سیلو با برخورداری از ماشین آلات مدرن و پیشرفته اروپایی ضمن رعایت استانداردهای بین المللی، محصولات و تولیدات خود را با الگوى مزیت رقابتی قیمت، کیفیت و خدمات پس از فروش به بازارهای داخلى و خارجی عرضه می نماید.

این شرکت با تولید انواع سیلوهای فلزی غلات و تجهیزات مرتبط، سیستم های انتقال مواد از جمله الواتورهای قاشقی، کانوایرهای زنجیری و نوار نقاله ها، تجهیزات فرآوری غلات و سیستم تهویه و هوادهی سیلوها، تجهیزات انتقال مواد در اسکله و بنادر، سیستم های ذخیره سازی آب و انواع دستگاههاى خشک کن، دستگاه های بوجاری و پیش بوجاری، به عنوان طراح و بزرگترین تولید کننده در ایران و منطقه شناخته می شود.

گروه شرکتهاى پارس ترک سیلو با استقرار دفتر مرکزى در تهران، آمادگى خود را جهت ارائه مشاوره و هماهنگى جهت بازدید از خط تولید و پروژه های اجرا شده در داخل و خارج از کشور براى عموم علاقمندان و فعالین و سرمایه گذاران محترم در زمینه هاى مشترک اعلام و دعوت می نماید از تولیدات، محصولات و کارخانجات پارس ترک سیلو دیدن فرمایید.

شرکت بین المللی پارس ترک سیلو مفتخر است به عنوان سکاندار صنعت سیلوسازی ایران بیش از دو میلیون تن ظرفیت نگهداری غلات درقالب 900 پروژه مختلف اجرا و راه اندازی نماید.

این شرکت ضمن حفظ سهم بازار داخلی، در زمینه فعالیت های بین المللی، به کشور هند، کشورهای آسیای میانه، اروپای شرقی، آفریقایی و امریکای لاتین صادرات نموده است و هم اکنون در راستای توسعه خدمات مشتری مدار، ضمن افزایش سطح کیفیت خدمات پس از فروش داخلی، دفاتر فروش و خدمات پس از فروش خود را در دیگر کشورها تاسیس و نسبت به احداث یک کارخانه تولید سیلو در کشور ترکیه نیز اقدام نموده است. در این راستا ضمن شرکت در نمایشگاههای تخصصی بین المللی، با افتخار حاصل تلاش و دانش فنی کارگران و مهندسان ایران زمین را به جهانیان معرفی می نماید.

سايت مركزى شرکت پارس ترک سیلو با مساحت پنجاه هزار مترمربع شامل سالن توليد، دفاتر اداری، واحد فنى مهندسى و طراحى، كنترل كیفيت، انبار مواد اوليه و خدمات پس از فروش در بزرگراه كرج-قزوين راه اندازى و مشغول توليد مى باشد. ضمن اينكه واحد تحقیق و توسعه اين شركت در کشور اسپانیا با هدف تحقيق و ارائه روزآمدترين راهکارهای ذخیره سازی انواع غلات، مواد اوليه استراتژیک، سیستم های ذخیره سازی آب، مخازن آبزی پروری، تجهیزات نقل و انتقال، تخلیه و بارگیری مواد در بنادر، راه اندازى و در حال فعالیت مى باشد.

آیا می توان انواع روکش سیلو را سفارش داد؟

بله. ما در پارس ترک سیلو انواع مختلف روکش سیلو ها را تهیه میکنیم. و شما میتوانید پس از مشاوره با کارشناسان ما محصول مورد نظر خود را سفارش و دریافت نمایید.

برای خرید محصولات در صفحه سفارش محصول درخواست خود را بگذارید تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس بگیرند. 
فرم استخدام
ارتباط با مدیریت

فرم سفارش محصول

همچنین می‌توانید برای استعلام قیمت محصولات دیگر، از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید.

تست 
کنترل کیفیت 

تست 

تست 

Top