روشهای سنتی ساخت سیلوی ذخیره غلات و انبارهای اینگونه مواد، مدتهاست در کشورهای توسعه یافته منسوخ گردیده و به منظورحفظ کیفیت و جلوگیری از هدررفت، افزایش بهره وری و حفظ ارزش غذایی منابع ذخیره شده از تکنولوژی و مکانیزم های مدرن بهره گرفته شده است که همچنان در حال توسعه و پیشرفت می باشد.

صنعت سیلوسازی با روشهای مدرن در ایران نوپا، جوان و در تلاش برای همراهی با تکنولوژی روز دنیا است. شرکت بین المللی پارس‌ترک‌سیلو‌ (PTSILO‌) درسال ۲۰۰۹ با هدف توليد و راه اندازى سیلوهای فلزی و تجهيزات مرتبط در ایران، با خرید دانش فنی از یک شرکت اروپایی صاحب تکنولوژی شروع به فعالیت نموده است. سايت مركزى شرکت پارس ترک سیلو با مساحت پنجاه هزار مترمربع شامل سالن توليد، دفاتر اداری، واحد فنى مهندسى و طراحى، كنترل کیفيت، انبار مواد اوليه و خدمات پس از فروش در بزرگراه كرج-قزوين راه اندازى و مشغول توليد مى باشد. ضمن اينكه واحد تحقیق و توسعه اين شركت در کشور اسپانیا با هدف تحقيق و ارائه روزآمدترين راهکارهای ذخیره سازی انواع غلات، مواد اوليه استراتژیكي، سیستم های ذخیره سازی آب، مخازن آبزی پروری، تجهیزات نقل و انتقال، تخلیه و بارگیری مواد در بنادر، راه اندازى و در حال فعالیت مى باشد.

کارخانجات پارس ترک سیلو با برخورداری از ماشین آلات مدرن و پیشرفته اروپایی ضمن رعایت استانداردهای بین المللی، محصولات و تولیدات خود را با الگوى مزیت رقابتی قیمت، کیفیت و خدمات پس از فروش به بازارهای داخلى و خارجی عرضه می نماید. این شرکت با تولید انواع سیلوهای فلزی غلات و تجهيزات مرتبط، سیستم های انتقال مواد از جمله الواتورهای قاشقی، کانوایرهای زنجیری و نوار نقاله ها، تجهیزات فرآوری غلات و سیستم تهویه و هوادهی سیلوها، تجهیزات انتقال مواد در اسکله و بنادر، سیستم های ذخیره سازی آب و انواع دستگاههاى خشک کن، دستگاه های بوجاری و پیش بوجاری، به عنوان طراح و بزرگترین تولید کننده در ایران و منطقه شناخته می شود.

گروه شركتهاى پارس ترك سيلو با استقرار دفتر مركزى در تهران، آمادگى خود را جهت ارائه مشاوره و هماهنگى جهت بازدید از خط تولید ۹ پروژه های اجرا شده در داخل و خارج از کشور براى عموم علاقمندان و فعالين و سرمايه گذاران محترم در زمينه هاى مشترك اعلام و دعوت می‌نمايد از توليدات، محصولات و کارخانجات پارس ترک سیلو دیدن فرمایید.

Top